Przetestuj asystentOS do składania wniosków o wszczęcie postępowania!

Formularz zapisów


Dbamy o Twoją prywatność. Wykorzystujemy pozyskane informacje w celu skontaktowania się w sprawie naszych produktów i usług. Możesz się wypisać z newslettera w dowolnym czasie. Więcej w Polityce Prywatności oraz Regulaminie.

Opis wydarzenia


W trakcie wydarzenia zostaną omówione najważniejsze funkcjonalności, które umożliwią użytkownikom szybsze i sprawniejsze składanie wniosków o wszczęcie postępowania.


📅 czwartek, 15 czerwca ⏰ 10:00 - 11:00

Podczas wydarzenia dowiesz się jak zorganizować proces wnioskowania o wszczęcie postępowania w swojej jednostce z narzędziem asystentOS.

Pokażemy Ci:


- jak spersonalizować wniosek o wszczęcie postępowania, aby spełniał potrzeby Twojej jednostki
- jak system pilnuje poprawności wprowadzanych danych m.in. liczy wartość brutto, przelicza automatycznie wartość netto na euro po aktualnym kursie zgodnym z rozporządzeniem
-  jak utworzyć wniosek o wszczęcie postępowania dla postępowań regulaminowych, krajowych i unijnych
- ścieżki akceptacji wniosków w zależności od procedury
- pełną elektronizację procesu, przygotowanie i akceptację zrobisz w systemie, a jak chcesz – pobierzesz pdf.
 

Webinar jest skierowany do przedstawicieli instytucji publicznych, urzędów oraz firm, które chcą poprawić swoje procesy zamówień publicznych i zwiększyć ich efektywność.

Wydarzenie jest bezpłatne. Zapraszamy do rejestracji!

Więcej o systemie do składania wniosków o wszczęcie postępowania możesz dowiedzieć się tutaj: https://about.opennexus.com/asystentos-planowanie/